Členové

Jiří Dvořák
Dalibor Klusáček
Miloš Černohorský
Jan Doležal
Tomáš Vašek
Jan Vašek
Martin Kučera
Michal Kratochvíl
  1. Jiří Dvořák - zpěv, občas alt saxofon, tenor saxofon a kytara
  2. Dalibor Klusáček - basová kytara
  3. Miloš Černohorský - guru
  4. Jan Doležal - bicí
  5. Tomáš Vašek - kytara
  6. Jan Vašek - tenor saxofon, klarinet
  7. Martin Kučera - klávesové nástroje
  8. Michal Kratochvíl - bicí

Z historie...

Zpěvák a kytarista poslouchají, jak se baví jejich dcery na koncertě skupiny Monkey Business. Víš, že ti naši fotři založili kapelu, povídá jedna. Vím, odpoví druhá. Prej se chtějí jmenovat „Druhá míza“ a ke všemu snad anglicky, či co. Jo? To nevím. Jak se to vlastně řekne anglicky?
No, říkal fotr, že „New lease of life“. Není to dlouhé? Je, však je znáš, oni jsou zkrátka všichni na Sanitku. Zachichotaly se a zmizely v davu. Kytarista otočí hlavu ke zpěvákovi, žádná druhá míza, ale Sanitka. Ty vole, SANITKA to vyjadřuje všechno!!!!

Technické vybavení

Kapela používá nástrojové aparatury firmy Rivera, Mesa Boogie, Gallien - Krueger, Fender a strunné nástroje od firmy Fender, Gibson a saxofony firmy Selmer a Yamaha, bící nástroje od firmy Sonor.

Ozvučení

Sanitka vlastní ucelené profesionální vybavení pro ozvučení menších koncertů značky KX audio, včetně mixu Mackie s 20 vstupy a mikrofony pro snímání bicí soupravy, kytarových aparátů a zpěvu.
To znamená pro hudební kluby a společenská zařízení, která chtějí SANITKU pozvat k vystoupení o jednu starost míň. Pokud by byl zájem, můžeme ozvučit i jiné kapely pokud nás pozvou ke společnému koncertování, pokud nepůjde jinak tak i bez nás.
Cena je, například pro začínající kapely, velice přívětivá. Je li zájem kontaktujte nás na klusacek@okatelier.cz nebo dvorak@tvorivyamos.cz. Ozvučení velkých sálů a venkovních ploch nám zajišťuje externí zvukař (fa První Země, s.r.o.) s PA systémem KV audio o výkonu 20 kW viz. www.DobreOzvuceni.cz.

 

 

Stage plan

Stage plan
FACEBOOK

Žádné produkty
v košíku